Wieśniakiem chodzi się klawiszami WASD (lub strzałkami) i trzeba uciekać przed Zombie. Jeśli chcecie otworzyć skrzynkę, to trzeba na niej stanąć tzn. nie przejść po niej, tylko się na niej sekundę zatrzymać i wtedy dostajecie miecz, którym można pokonywać zombie. ;) Tylko miecz ma zasięg swój. Zombie musi być blisko wieśniaka, żeby można było użyć miecza. Miecz ma 5 użyć. Miecza używa się klikając myszką na zombie.
Życzę dobrej zabawy i proszę o motywujące polubienie lub ukochanie tego projektu (albo jedno i drugie)! ;)