Hi! The objective of the game is maneuvering of the rocket. You should not touch track of other rocket. This game is for two players. First player should use keys "A" and "D" the second one "left" and "right" cursor keys. Здравствуйте! Цель игры состоит в полёте на ракете, но помните вы не должны касаться следа другой ракеты. Эта игра для двух игроков. Первый игрок должен использовать клавиши "A" и "D", а второй влево, вправо для поворотов.