BOŻE W KOŃCU TO SKOŃCZYŁAM! Wybaczcie za te kilka rzeczy: - zmieniłam formę z powrotem na normalny tekst, chociaż to, co ktoś mówi, jest w "", a nie -- - długo czekaliście, a ja nie miałam czasu, weny lub możliwości nagrania, dlatego też zmieniłam formę Nie będę wrzucać żadnych rozdziałów: ani PKZ, ani NP, ani SMO, ani REMAKE do końca roku szkolnego z powodu braku czasu i motywacji (wybaczcie T~T) Przez ostatni tydzień walczyłam jak głupia (dosłownie) o pasek i się udało! Ale i tak nie dam rady póki co, bo nie mam weny (RIP moja wena nie działa; chb się wykończyła jak w jeden dzień napisałam 3 czy 4 rozdziały PZD boże nwm co się wtedy stało), ale jestem pewna, że za niedługo wróci. Póki co pracuję nad projektem z OC Solarballs z mojego AU, czyli Fallen AU. Tam będzie jakieś miliony info i postaci, dlatego to tak długo trwa T~T Jeden mem fajny już wrzuciłam, możecie go znaleźć u mnie na profilu (polecany projekt). Jeszcze raz was przepraszam za ogólną sytuację i widzimy się (z książkami, bo co jakiś czas wpadam zerknąć na chwilę) po zakończeniu roku szkolnego!