Stačí kliknout zelenou vlajku, když budete chtít, můžete se přepnout do editoru. Zkuste nastavit Vlnění a rychlost vlnění na různé hodnoty, pro aktualizaci klikněte zelenou vlajku. Tip: Dejte Vlnění na 20 a rychlost na 1, pak kliněte zelenou vlajku a dejte rychlost na 10 :-) Můžete to taky remixovat a přidat vlastní odpočítávání, vše se řídí podle proměnné "zbývá sekund"
Když si počkáte do konce šk. roku, můžete se kouknout na animaci na konci odpočtu. A komu se nechce čekat, může to taky remixovat a kouknout se dřív. Pro trpělivé mám na konci prázdnin (kromě animace) možná nějakou odměnu :)