Hi! I have for you all my followers some informations. If you have any question for me, please tell me. Song: Agnes Obel- The Curse (but I only sped up)
Translations (there will be more): POL Cześć! Jak wiem nie wszyscy czytają te informacje, które pisze na profilu... Więc pomyślałam, że jak zamieszczę te informacje w projekcie to może więcej przeczyta (oczywiście nie zmuszam, aby każdy to czytał) Okej Więc mogę wam powiedzieć te powody czemu ostatnio i ogólnie biorę przerwy od scratcha. Są tu powody: -Nie mam czasu na scratcha -Nie umiem dobrze programować i nie chcę tylko dodawać projektów do RP -Jestem słaba w robieniu animacji i gier i nie chcę tylko je remiksować -Na ten moment zbliża się koniec roku szkolnego i muszę dużo się uczyć i poprawić niektóre rzeczy, więc no -Teraz bardziej skupiam się na moich zainteresowaniach jak rysowanie, malowanie, granie w gry komputerowe, słuchanie muzyki (nie wiem czy powinnam to dodać lol), czytanie... W skrócie, po prostu skupiam się na moim życiu prywatnym. Należę do wielu RP i mam dwa, które są moje (i na ten moment są zawieszone na nie wiadomo na jaki czas i mają przerwę), ale proszę nie usuwajcie mnie z RP gdzie moje postacie są dużo czasu. I jeżeli chcecie możecie je wziąć, zastąpić albo... u*mie*cić je. Ale poinformujcie mnie, okej? Jeżeli macie pytania do mnie to napiszcie je w komentarzach pod projektem :) Pa! POPRAWKA: Możecie mnie usunąć ze wszystkich RP i albo dać komuś innemu postacie, u*miercić je, albo zróbcie co z nimi chcecie.