Nareszcie! AW 3! Przepraszam za moją przerwę, nie miałam w ogóle czasu.. ( zobacz komentarze pod moim profilem z @RolsikMopsikI) dziękuję za waszą cierpliwość i pamięć ;D Ale wracając do tematu: Czas wyzwania jest trochę krótszy niż zazwyczaj bo w wakacje chcę skończyć to wyzwanie. Dlatego też w rundach będą odpadać po 2 osoby (przepraszam;( ) Przepraszam za taki krótki odcinek :c Jakby ktoś nie wieszał co to klisza to to są takie jakby karteczki do takich aparatów które drukują zdjęcia. ( nie umiem tłumaczyć)
P Y T A N I A W K O M E N T A R Z A C H