Używaj myszki by malować oraz spacji aby rozpocząć / zatrzymać symulację! Aby otworzyć ustawienia kliknij " W " Aby wyjść z ustawień kliknij " S " By wyczyścić planszę naciśnij " R " Klikając " E " cała plansza zostanie losowo zapełniona