miło było ale odchodzę. Chciałbym podziękować przede wszystkim: @Spinozaur01 @ePati - kolezanka z irl i to jedyne w sumie ale trudno @milan20b17 @GniewkoG @pikoce - bo był. Nie wiem jak to opisać ale zawsze przynosił wiele dobrej energii ci co usunęli konta (parę osób) i wszyscy inni nie wymienieni miło było see ya! i przepraszam za mnie z przeszłosci, cringeowe projekty, kija w dupie i wszystko inne co było złe i za to (przede wszystkim, że byłem queerfobem. przestałem być już dawno. potrzebowałem zrozumieć, że społeczność LGBTQ+ jest taka sama jak wszyscy ludzie hetero, a homofobia nic nie zmieni u tych ludzi. Orientacji się nie wybiera i to czy ktoś jest inny - NIE znaczy, że jest gorszy! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️