tak ludzie, to koniec. Koniec z tym kontem. Od tej pory już nie bede robić projektów ani pisać na scratch… walić wszystkie moje plany i niedokończone projekty. Ja mam dość… odchodzę Zacznę od nowa na nowym koncie na sraczu, którego nazwy nie zdradzę mam dosyć wszystkich i wszystkiego tylko wszystko popsułam i wkurzyłam ludzi na nikim mi już tu nie zależy oprócz jednej osoby… Na dc też znikam, na SQ i watpadzie oraz chyba też na pintereście… eventualnie zapisze tam sobie jakiegoś pina. Na yt raczej też… Jestem tylko kupą niczego. jestem nikim, niczym i nie powinnam była się ujawniać w necie. Tylko wszystkich po wkurzałam. Co do KNŻ róbcie tam juz co chcecie ale usuńcie to kufno przynajmniej z yt. Piszcie sobie tu co chcecie już nie bede odpowiadać chce zacząć od nowa. zapomnijcie o mnie. Żegnam
Kajtek miałeś rację