Stawiaj Azorki i walcz ze złymi Niemotami i Depami Władysławami! A tak ogólnie to jest najprostszy tower defense, w przyszłości zrobimy bete Changelog: (11.08.24) Alpha v.1.0 - pierwsza wersja gry (11.08.24) Alpha v.1.1 - poprawiono błąd ze stawianiem wieżyczek (azorków) i też to, że rundy się zwiększają podczas pauzy
Ciapke zrobił texture mapy i sloty na azorki XD