najlepiej oglądać przy włączonym trybie turbo
no kiedyś chcialam zrobic taką animacje ale za bardzo mi zacina z jakiegos powodu wiec sie poddalam (dawno temu) postanowilam to udostępnić bo czemu nie ( zrobie kiedyś remake)