widzimy się na moim kanale na yt jak i moich grach na itchu. Opuszczam scratcha lol. Możecie tu posiedzieć trochę i posłuchać bangerów co tutaj dałem (były tu ale coś się zepsuło i nie ma już)
/ban: village btw danke za cały ten mały feedback moich animacji i innych dzieł... well... poza tym to nadal trochę tu będę jeszcze ale nic nie będę robił, może jakieś reklamy idk.