Witajcie to ważna informacja... kończe ze scratchem i przechodzę na YouTube... Mam pare powodów: 1.Chęć rozwijania się 2.Rozwijanie się i brak dalszych oglądających Nie chodzi o supskrypcje czy o śledzie tu chodzi o oglądalność i po prostu o wypalenie na scratchu... Mam wenę itp. ale chcem sprubować coś nowego... Może tu wróce a może nie kto wie... -Losos Link do profilu ; https://www.youtube.com/@Losos_Mapping