Siema! Weźcie udział w moim nowym konkursie z nagrodami, który z pewnością Was zainspiruje! Tematem jest ,,Władcy Moch,, lub ,, Władcy Moch One,, – dajcie upust swojej kreatywności! Możecie stworzyć krótką lub długą animację, wymyślić nowy odcinek, narysować jedną lub dwie postacie albo nawet zobrazować siebie w wersji władcy lub na cmentarzu – jak tylko chcecie, byle by na temat! Nagrody: 1 miejsce: Obserwacja na Scratch, polubienie w Twoim najnowszym poście, gwiazdeczka, miły komentarz i remiks Twojego dzieła! 2 miejsce: Obserwacja na Scratch i polubienie w najnowszym poście! 3 miejsce: Polubienie w Twoim najnowszym poście na Scratch! Czas do 16 listopada! A dla pozostałych uczestników przewidziane są wyróżnienia! Nie czekajcie ani chwili dłużej – weźcie swoje pomysły w dłoń i dajcie się ponieść wyobraźni! Czekam na Wasze dzieła! ✨
Pozdrawiam serdecznie wszystkich, którzy wzięli udział w moim konkursie! Dziękuję za zaangażowanie! Pamiętajcie, aby kliknąć na zieloną flagę, a kotek zada Wam pytania. Powodzenia i świetnej zabawy! ✨