jakie instrukcje? no kliknij flagę i czytaj xd
narobiłam tutaj sporego zamętu jako dziecko. przyznaję się. mimo wszystko, był to wspaniały czas spędzony tutaj, są tu mega zarąbiste osóbki. mam nadzieję, że kiedyś uda mi się coś tutaj wstawić, ale nie obiecuję, bo nie mam na to czasu ani - będę szczera - chęci, plus nie zdaję z informatyki bo TOTALNIE nie umiem korzystać z komputera XDDD więc byłoby ciężko. mimo wszystko, postaram się. kocham was wszystkich bardzo <333 dziękuję za cudowne wspomnienia i chwile spędzone tutaj, nawet jeśli to wszystko już przeszłość. świat idzie do przodu, moje życie się zmienia? niedługo zaczyna się szkoła średnia, a za dokładnie tyle czasu, ile minęło od moich pięciu minut tutaj(4 lata), zacznie się dorosłe życie, haha. jak już mówiłam, miałam już swoje pięć minut tutaj, ale już się skończyło. będę dobrze wspominać tworzenie tutaj i NAPRAWDĘ się postaram coś tu wstawić ? buziaki, niech was Bóg błogosławi ~ Maria