player 2- irányítás nyilakkal lövés: m gomb player 1- irányítás wasd lövs: x gomb jó játékot nemabel
köszönöm AnimationKing-nek, ő készítette a fred nevű projektet amiből ez lett. akinek tetszik pls nyomjon egy likot!