На стрелки или WASD можно ходить ВАЖНО переключить на английскую раскладку чтобы играть на wasd проходи задания и играй(это демо версия я буду улучшать её) You can walk on arrows or WASD. It is IMPORTANT to switch to the English layout to play on wasd. Go through the tasks and play (this is the demo version, I will improve it)
Спасибо моему учителю и мне.Собственно всё(пока это демо поэтому пасхалки нет) Thanks to my teacher and me.That's all, actually (so far this is a demo, so there is no Easter egg)