1 gracz jest ośmiornicą i steruje strzałkami 2 gracz jest rekinem i steruje WSADem celem gry jest zdobycie największej ilości punktów w czasie 1:00.grę zaczynasz kliknięciem spacji. przyciskiem p resetujesz grę.