ZAPISUJEMY SIĘ! nwm czy pozwolisz nam we dwójkę grać, no ale w ssb ice climbersów jest dwóch, w r6s skopos ma dwa roboty, a w bs larry i lawrie są jako jeden zadymiarz, więc chyba możemy