tytuł: POV Moja reakcja na to, że Makrus zamyka mapę mocarstw ========================================== to tylko mem i ten projekt nie ma na celu nikogo obrazić! ========================================== UWAGA! To jest nawiązani wiesz o co w niej chodzi i jak działa oraz nie znasz jej histe do wydarzenia z mapy mocarstw. Nie krytykować jeśli nie należysz do mapy lub nieorii.