Co to za filozofia
Teoretycznie nagrody za podium to miały być obserwacje... (zobaczę czy was śledzę na drugim koncie jak nie to jednak dostaniecie) ale, że dwie osoby już obserwuje to one dostaną spamy gwiazdek i serduszek a ta pozostała śledzia. Oczywiście są też wyróżnienia za udział <3 (takie wyróżnienia będą w każdym konkursie czy tym podobne) I dziękujemy za udział wam: @AmiUwu_023 @KoliberPL @v-x-Nadia-y-c @programer49865 i @Snixer_303