Klikaaaaaj 12 miesięcy brzmi lepiej niż 1 rok (według mnie) Rysowałam to tylko dwie godziny, powiem tak: nie wyszło ;-; Łapa Kitty jest dziwna, a uszy takie jakieś... niewymiarowe? Nwm co, ale coś mi nie pasuje. Oczy Fiołkowej... porażka. O uszach nie wspominając. Ale jak tak zignorować te wszystkie niedoskonałości to nie jest źle, prawda? Po raz kolejny to widzę, tło wyszło lepiej od kotów ;-;
@KittyLila307 Mam nadzieję, że zaakceptujesz, chciałam narysować biegająca Kitty po lesie ale n potrafię narysować ładnie całego koteła :<