Here’s an art dump for you! ————— Russian: 1. Мой первый кантрихьюман Германия 2. Россия 3. Новогодний арт с Россией и Германией 4. Опять Россия 5. И опять Германия 6. Реф Германии 7. Польша 8. СССР (слева) Рейх (справа) 9. ЧБ версия 10. Польша 11. Евросоюз 12. Польша 13. Германия (на заднем плане его семья) —————— English: 1. My first time drawing countryhumans Germany 2. Russia 3. New Year art with Germany and Russia 4. Russia again 5. Germany also again \(0-0)/ 6. Germany’s ref 7. Poland 8. Soviet Union (left) Third Reich (right) 9. Black&White version 10. Poland 11. Euro union 12. Poland 13. Germany (his family on the background) ————————— Pls don’t judge me too hard ):
Oh my… that’s a lot of countryhumans! And if I opened my sketchbook and showed it rn scratch would probably explode ))) PS Не судите строго пж я не так давно стала рисовать CH да и в истории я часто путаюсь… если вам есть что сказать мне хорошего о моих рисунках мне было бы оч приятно а если нет то прост не пишите