Oj źle mi to wyszło… Od razu mówię! Ten projekt powstał ponieważ zrobiłam to dla zabawy i żeby spróbować ją narysować. Nie robie tego dla popularności albo przegranej i wygranej nie biorę na życie i smierć, po prostu zrobiłam prace i jakby ktoś był na tyle głupi by zaprzeczyć temu co właśnie tu napisałam, zapraszam do szkoły by sie nauczyć jak czytać :)
Rysowane w IbisPaint