Muawhahah jestem błyskawiczna >:333 1. Pełna wersja 2. Coś a la eksperyment? W każdym razie wygląda zarąbiście (to znaczy w skreczu wygląda źle bo zepsuł kropki, ale wszędzie indziej dobrze) 3. Sam lineart bo jestem z niego dumna lol Nom nom sushi dobre (pierwszy raz rysowałam sushi nie bijcie ;-;) Jestem przeciwko używaniu śledzi, gwiazdek i serduszek więc jak będę w top 3 to nie chcę nagrody
Dziękuję mojemu palcowi którym to narysowałam i dobrym ludziom, którzy stworzyli zarąbiste pędzle których używałam :D