Dżem dobry, jak wiecie, 14 lutego obchodzimy Walentynki. To som pirwsze Walentynki pana Kefirka i jeszcze se nie znalazł dziewczyny. Więc daj Kefirkowi przytulasa na pocieszenie i zostaw po sobie serduszko <3
Wesolutkich walętynkuf! <3 <3 <3