Szczurka jest meeeeegaaaa ładnaaaa Kocham kolorystykę, ale to znaczek skradł mi serce <3333 (wyszło na to że go i tak nie narysowałam lol) Ostatnio cuś koniowego rysowałam chb w przedszkolu. O dziwo jedyne co to moja Szcurka chyba powinna być krótsza i mieć dłuższe nogi (i mniej koślawe lol) Aaand guyssss w końcu udało mi się zrobić ładne tło, jestem z siebie dumna
Klasycznie dziemkuje mojemu paluchów cudownemu, bo tableta ni mam :(