brzydkie, ale chociaż jak sie zmruży oczy... to nadal brzydkie :( oc icy rysowałem sam klikaj w myszke ps. żeby potem nie było że szalik odgapiam od snixa...
nie wiem czemu ale ja w kurtce wyglądam jakbym miał kończyny łączące ramiona z dłońmi ;-; tak wogule to wyglądam śmiesznie w tej czapce xD jak chcesz użyć mojego oc to daj credity