Moje najładniejsze arciki z stycznia/lutego/marca tego roku :3333 Klikej 1. Jakieś tygrysy co siem bawiom (albo bijom, nie znam się na tygrysach xD) 2. Królik od @Wariorkaa (wow realizm) 3. Świnka morska (wow realizm v2) 4. Smol koteł kredkami 5. Duży koteł ołówkiem (wow realizm v3) 6. Pieseł z długim futrem (AGH CZEMU DŁUGIE FUTRO MUSI BYĆ TAKIE TRUDNE DO RYSOWANIA????) 7. Ahhh kitełki <333 8. Duuuużo piesełów (ten najbardziej po lewej wygląda trch jak z psich sucharków lol) 9. To samo co wyżej, ale przybliżenie (jestem szczególnie dumna z pierwszych trzech :DDDD) 10. ŻÓÓÓÓÓŁŁŁŁŁŁWWWWWWWW (kredki) 11. Smol pieseł 12. Pierwszy raz rysuję papugę (Dobrze wyszła I guess) 13. KOT W KARTONIE 14. Entry na DTA na serwerze dsc Art Fight (ostatnio założyłam konto, jestem KlarisonTurtleen :3) 15. Szkic powyższego 16. MÓJ SZKICOWNIK PRZECUDOWNY 17. Wisienka na torcie. DEMONICZNY DUET MWUAHAHAHAHH (to Jastrzębi Mróz i Klonowy Cień z wojo >:3) Ofc narysowałam o wiele więcej, a szczególnie doodelków typu ten na szkicowniku ale one są gdzieś w jakichś różnych zeszytach i nie chce mi się ich wyszukiwać ;-;