hej hej znasz mnie? TYLKO 100% MNIE NIE ZNA (TO MAŁO) i zobaczysz jak mam na imie kogo klonuje! i miasto jak zgadniesz (to stolicja Rosji (żartuje)) Asramek nie sram jak coś..................
dziękuje @karkal123 mój inspirant!