To tylko robione wczoraj szkice ogrodu, ale jestem z nich naprawdę zadowolona. Dokładne odbicie moich aktualnych uczuć (snycerzu, kogo to interesuje?). Postaram się częściej udostępniać jakieś rzeczy :)