Guys umiem robić refki. UMIEM ROBIĆ REFKI. Wow nawet już dodałam ją na AF (jestem leniwym człowiekiem więc to zaskoczenie) Nie zabijacie że nie ma Zbigniewa, mam kilka powodów: - Nie wiem czym Zbigniew miałby w ogóle być (liściem z mordom czy jakimś patyczakiem?? idk) - Był wymyślony tylko po to, żeby wytłumaczyć tego liścia, a znalazłam lepsze rozwiązanie które nie jest naciągane :3
SZCZURKA (@Millennium_Duck) DZIEMKI DZIEMKI DZIEMKI!!! Dzięki tobie Pika dostała ogon, a ja motywację hah