Cześć Tak, usuwam konto. Na zawsze. Miałam już 3, poza tym: @Icy_Dead @IcyAisySai @Lenivaih2880 To jest moje ostatnie konto. Oryginał pochodzi od IcySnowCold To jest Reupload gdyż jej konto zostało usuniętę, więc zremixowałam pare projektów by można było łatwiej sie do nich dostać i po wspominac
Dziękuję: @KoliberPL @karkal123 @Snixer_303 @Marvinci @cytrynka4 @pikarix28_polska @paczkax @Bartmilion @jaabluszko @Jadwiga_2014 @Zorro_150 @PiotrekFu @AmiUwU_023 @Millennium_Duck @Robloxowy7312 @Mega-kociara55 @v-x-nadia-y-c Dziękuję Koli za Oc, Freddo, to, że tu dołączyłam i poznałam Snix'a i za to że mnie wspierała i była super przyjaciółką. Dziękuję Snix 'owi za to że jest wspaniałym, najlepszym przyjacielem jakiego kiedykolwiek miałam, za wspieranie mnie, za postać do mojego uniwersum, za to, że dzięki niemu nadal rozwijam swoje hobby, (talentem tego nie nazwę) za udział w moich konkursach i za wszystko inne. Będzie mi Cię brakowało, Snix ;( Dziękuję wam pozostałym za bycie wspaniałymi znajomymi i dziękuję za te 38 śledzi, szkoda że nigdy nie będę mieć tyle ani więcej, ani nawet mniej. Może kiedyś wrócę, ale nie wiadomo. Na pewno nie w tym miesiącu, ani w następnym. Pa <3