Kolejna recenzja książki! Znowu z papierowym scenariuszem :p Postanowiłam używać obu moich OC naraz w tym i w przyszłych projektach. Mam nadzieję, że moje narzekania Wam się spodobają i że choć trochę poprawią Wam humor (i że nie dacie się zrobić w balona jak ja xD) Oczywiście, wszystko w projekcie to tylko moja opinia i super, jeśli komuś się ta książka spodobała :3 Obrazki wzięte z: lubimyczytac (okładki książek) Hachette UK (zdjęcie autora) Ace Attorney Wiki (Franziska von Karma; UWAGA NA SPOJLERY!) Emotki z mojego kompa (gwiazdki, okejka, buźka "hmm") Moje zdjęcia zrobione kamerą w moim laptopie (zdjęcie na miniaturce, skarpeta) Pixabay - wypisani autorzy: katigori (złodziej w pasiaku) Michael Treu (haker) OpenClipart-Vectors (wszystkie inne obrazki)