Tak, wiem, często zmieniam postać... Może poprzednia Cytrynka też się będzie gdzieś pojawiać (albo inne postacie w jej stylu) Dajcie znać, co myślicie (o recenzjach książek i nie tylko) i jeszcze raz wesołej Wielkanocy (i reszty Triduum Paschalnego) :D