sorry za pare lagów ale gra jest fajna? Napisz w komentarzach. EVENT W DNIU 19KWI Z OKAZJI 3 TYGODZNIOWEGO WSPARCIA DLA SCHRATCH ODE MNIE. (ZNIKA ZA TYDZIEŃ) Manual in Polish.
Moje logo to punkty omijaj ptaki i wrogie koty. żyć jest 55.Życze powodzenia siemka! (CO PARE DNI SĄ AKTUALIZACJE DZIŚAJ JEST PIERWSZA. POLEGA ONA NA 2 GRACZACH I NOWYM GROGIM KOCIE KTÓRY JEST 3 RAZY WIĘKSZY 2 HP.)