Klikać zielonom flagem a potem spacyje (no mobile friendly sorka) Tjaaa wiem że ten trend jest stary jak śiwat (i nawet nie wiem skąd sie wziął lol) ale znalazłam stronke do tego (wpisujesz w googla benisland.neocities i masz na samej górze) i stwierdziłam że robie >:3 Chyba częściej bede robić pixel arty bo ładne som nawet :]
Spóźnionego smacznego jajca, precz wszystkim hejterom majonezu i błagam nie zabijcie mnie że robie dosłownie pusty projekt (w sensie bez kodu) z bazgrołami ;-; 19 kwietnia (w wielką sobote) miałam urodziny btw