Stworzyłam grę o tematyce MINECRAFT. Projekt nie jest całkowicie dopracowany, ponieważ zamierzam dodać do niego muzykę, kilka innych leveli wraz z nowymi trudnościami, miniaturkę oraz historyjkę końcową, która będzie dostępna po wygraniu każdego levela bez ponownej próby.
Ender perła zgubiła swojego właściciela czyli Endermana przechodząc przez różne trudności stara się znaleźć swojego przyjaciela.Zainspirowałam się projektem xamuil2 ''JUMP'' . Zapożyczyłam się dwóch skryptów, resztę ułożyłam sama.[ chętnie przyjmę propozycje dotyczące dalszych leveli lub dalszego przebiegu historii]