Wiesz co..... W lato sie gotuje w wiosne apie coś tam a w zime zamarzam a moja siostra śpiewa "mam te moc" i jak dokańczam " siedze w kiblu całą noc" jesień :(
Notes & Credits
dziękuje @karkal123 i @paczkax poi to giga supuer goście co mają followy w kieseni