Hejka! Postanowiłam że nieco wrócę na scratcha :> Obrazki som dwaaa :> --- Macie wszystkie jego tytuły jakby ktoś był ciekawy. Znak po lewej to herb a po prawej to znak kultu.
Art: Ja :> Kod: Ja :> Muzyka: Gossip --- PS. Mój ulubiony utwór obecnie :>