Siema! Zanim zaczniesz grać, przeczytaj co robić, na czym to polega, z czym to się je: Twoim zadaniem, jest nakarmienie siedzącej przy stole postaci, po czym narysowanie jej odchodami obrazka. Nie jest to jednak takie łatwe zadanie, bowiem jeśli postaci zrobi się na maxa niedobrze, to pospolicie mówiąc: gówno narysujesz. Lecz pamiętaj: im więcej zjesz, tym więcej możesz narysować. STEROWANKO: Aby karmić postać, musisz klikać na jedzenie. Usłyszysz kiedy postać zje :) Gdy stwierdzisz, że pora malować, kliknij przycisk "zjedzone". Aby malować, musisz przeciągać gówno i klikać na nie by zostawić ślad. Gdy skończy Ci się ilość gównianych stempelków do zostawienia, możesz zrobić zrzut ekranu z tym, co udało Ci się namalować, oraz udostępnić na sc. Miłego dnia!
Chcę bardzo podziękować znajomej, która pomogła mi z rysunkami. Tylko dzięki jej radom, ta grafika cieszy oko. Typiarka nie ma scratcha więc nie oznaczę :< (Nadal ją namawiam aby założyła konto) (Nie wie o czym jest gra do której te ilustracje były mi potrzebne)