Tutaj postanowiłam odłożyć sobie i innym ramkę nagrywania, oraz klasyczne studio nagraniowe z logiem scratcha. Możecie sobie kopiować jeśli do czegoś Wam potrzebne, pozdro
Te dwa elementy, pochodzą z 2 części mojego Q&A