Restauracja Jerry'ego ! Aby mieć kamerę kliknij monitor kamery : cam1 klikasz 1 (na klawiaturze) cam2 klikasz 2 (na klawiaturze) cam3 klikasz 3 (na klawiaturze) cam4 klikasz 4 (na klawiaturze)
Dziękuje : Balon tost , Blue Raptor TV