Mam prośbę do was. Założyłam konto nowe na Scratch anglojęzyczne. Nie chce mówić jego nazwy bo chciałam ODIZOLOWAĆ SIĘ OD POLSKIEGO SCRATCHA. Tylko tego chciałam. Powiedziałam to jednemu koeldze z Hiszpani chyba. Od razu wiele osób to konto zauważyło. Myślę, że jeżeli nie mówię o czymś to chcę aby zostało to w tajemnicy przed polskim scratchem. Dlatego proszę wszystkie osoby które to konto odwiedzają o przestanie mnie męczyć komentarzami typu czy ja to RozalkaSTO. I proszę o nie wspominanie o mojej chorobie którą się podzieliłam w tej społeczności. Już 2 osoby to robiły dlatego proszę o skończenie tego typu komentarzy.
Proszę o uszanowanie mojego wyboru