Я недавно вспомнила про существование песни villain и нарисовала эту End лису. И я придумала масштабную анимацию. Стоит тратить на это время? I recently remembered the existence of the villain song and drew this End fox. And I came up with a large-scale animation. Is it worth spending time on this?