тут може грати багато людей, і прикол в тому, що всі керують одним і тим же котярою це перша версія якшошо змінити образ - пробіл чат: 1) хай всім 2) я тут один? 3) прик) 4) та відпусти кота 5) не відпущу) 6) та ну вас 7) я ліваю, пака 8) ок переміщування - стрілками я буду додавати обновлення
м