МИ ВОЗРОДИЛИСЬ (але це комікс бо анімку я не можу вже робити), впринципі скоро буде новий випуск (коли намалюєм) надіюсь вам сподобається бо це зайняло кілька днів)) це тепер буде про минуле усії таємниць, хто вони і звідко взялися... в подяках моно найти хто саме це робив.
сам весь комікс будем робит з @Oslonito, @MatviiSok та ще кілька людей. якшо ви хочете теж, можете писати, ми (мабуть) вапше не проти