Kliknij spację, by zmienić slajd p.s. można, ale nie trzeba, wysłać wiele. przyjmę każdy...
[ transkrypcja zawartości ] [ slajd tytułowy ] tu urzytkownik0 w przyszłości stworzę projekt, a twoje postaci mogą się w nim znaleść. proszę tylko, wstaw je do remiksu, tego projektu... [ slajd opisowy ] Projekt, który zapowiadam, wyjdzie w tym roku. To moja objetnica. Projekt będzie krótki, ale wciąż mój, własny. Tutaj szansa by w nim uczestniczyć... Będę czekał na remiksy, chętnie przyjmę każdy. Dla równowagi umieszczę poniżej żartobliwy wiersyk ( spendziłem wiele czasów układając je ): Pytam się gdzie nie odpowiada smutna bjesiada; wszystkie dni, które chciałem przeżyć to sen nie java- miasto warszawa