No, i bdł mam nową oc, małe paskudy >:C Znaczy sie... moi kochani :> rzadko tu bd zaglądała :3 bdł to baj de łej bo na pewno nie zauważyliście :3
Dzienki za ten pomyzł za nogi tej ocy, Snixerowi :3 Nie chciałam zrobić jakiejś parodi jakby co :< I wygyly :3 Hm... nie, więcej tu nie naposzem :3