Kliknij flagę i słuchaj. Możesz wgrywać własną muzykę i remixować (nawet bez creditów xD)
Instrukcje jak zrobić własny visualizer: 1. Wejdź do duszka visualizer 2. Zimportuj swoją muzykę i usuń starą 3. Przyłóż mikrofon do głośnika 4. Znajdź custom block o nazwie "record" i kliknij 5. Wejdź w pozostałe duszki i pozmieniaj (np. nazwa, album) 6. Gotowe!